Kontakt

Skontaktuj się z nami, aby przeprowadzić audyt w swojej fabryce

Współpraca z nami to szansa na optymalizację procesów, wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań i zwiększenie konkurencyjności Twojego przedsiębiorstwa. Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami już dziś, a nasi doświadczeni audytorzy pomogą Ci osiągnąć najwyższe standardy efektywności w środowisku przemysłowym.

Zadzwoń lub wypełnij formularz poniżej, aby umówić się na audyt w Twojej fabryce:

Telefon: +48 730 002 118

Email: mcichon@multiprojekt.pl


Firma MultiProjekt działa w branży już 20 lat!

Opieramy swoją działalność na kilku rodzajach aktywności. Głównymi filarami naszej działalności jest automatyzacja i robotyzacja przemysłu.  Ponadto wspieramy działalność edukacyjną współpracując ze szkołami oraz uczelniami wyższymi. Prowadzimy szkolenia stacjonarne oraz online. Na rynku wyróżniamy się specjalistycznym doradztwem technicznym w zakresie oferowanych produktów. Nasi specjaliści kompleksowo podejdą do tematu i pomogą rozwiązać wszelkie techniczne problemy. Sami również ciągle się szkolimy, aby uzupełniać swoją wiedzę i być na bieżąco ze wszystkimi zmianami i nowościami, jakie pojawiają się na rynku robotyki. 

Działamy na terenie całej Polski, nasze oddziały znajdują się w takich miastach jak Kraków, Warszawa, Poznań i Trójmiasto. Mamy również partnerów zagranicznych z Ukrainy, Rumunii i Łotwy. Jesteśmy dystrybutorem na terenie kraju produktów takich marek jak: Weintek, Estun, LinMot, Fatek, Hiwin, Micno, Trio Motion, Copley, Sesame. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem produktów Weintek, Trio Motion i Fatek w Polsce. 

Oprócz tego jesteśmy autorami trzech projektów: 
– OmniMes – system zarządzania produkcją; 
– Sześcioosiowych robotów przemysłowych – zbudowanych z materiałów kompozytowych oraz wykorzystujących zaprojektowane przez nas przekładnie mimośrodowe; 
– Simultus – oprogramowania do symulacji układów automatyki i urządzeń.  

Ponadto świadczymy usługi z zakresu obróbki mechanicznej CNC we własnej pracowni mechaniki.